8.5.2018

Hei kaikki aikuiset jotka suunnittelevat Rajarasteille menoa!  (Ei koske lapsia ym joilta maksetaan kaikki kilpailut.)

Kyseisessä kaksipäiväisessä kisassa lauantai on AM-arvoinen, joten seuran maksukäytäntöjen mukaisesti seuran maksuun voi laittaa AM-lauantain, mutta sunnuntai pitää maksaa itse. Kaksi vaihtoehtoa kuinka homma hoituu:

1) Maksat itse koko höskän ja laskutat seuralta jälkeenpäin lauantain kisamaksun.

2) Ilmoittaudut ja maksat sunnuntain kisan itse Irmassa, jos olet su menossa. Lauantain osalta ilmot sähköpostilla ma 14.5 klo 18 mennessä veera.kiuru1@gmail.com, kerro myös sarjasi. Minä ilmoitan Irmaan keskitetysti teitä, vahditte ennen ilmottautumisen sulkeutumista että teidät on varmasti lisätty ja sarja on oikein.

 

Eli ei muuta kuin AM-mitskuja hakemaan!

 

Terkuin Veera